Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Home Basic-on lehet...

Windows 7 Home Basic-on lehet valahogy Aero témákat beállítani?

Figyelt kérdés
Most az van nekem de nem tudom az aero témákat beállítani. Vagy egyátalán lehet?
2011. aug. 1. 09:07
 1/5 anonim válasza:

Nem lehet. Íme a wikipedia idevágó része:


"Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise. Aero is not available by default in Windows Vista Home Basic, Windows 7 Starter and Windows 7 Home Basic"


Ha esetleg nem tudnál angolul, azt írja, hogy a Starter és a Basic csomagokon az Aero nem elérhető. Ugyanakkor van rá megoldás, hogy átlátszóvá tehesd az ablakokat(azaz hasonlóvá, mint az Aero), erre megoldást sok fórumon találsz.

2011. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy került hozzád Home Basic?

Az csak fejlődő országokban elérhető.

:-O

2011. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem! Magyarul van!:D
2011. aug. 1. 10:55
 4/5 A kérdező kommentje:
De most nem erről van szó.
2011. aug. 1. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet már nem aktuális, de van egy askvg honlap, ott le kell tölteni egy fájlt, futtatni, újraindítani a gépet, s akkor már az aero is létrejön. De szerintem egyszerűbb akkor már egy Home Premium, mint buherálni.
2015. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!