Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rá telepíthetem az xp-t?

Rá telepíthetem az xp-t?

Figyelt kérdés
Van 3 winchesterem az egyiken rajta van a Windows Xp sp3 de találtam egy 5 gb-os ki swinchestert arra valahogy rá tudom telepíteni az xp-t?Nehéz lenne?
2011. aug. 1. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne nehéz, de ennyi tárhely lehet kevés lesz neki.


[link]

"A Rendszer visszaállítása funkció a partíciók 12%-át foglalja le, a lomtár a 10%-át, az ideiglenesen letöltött internetfájlok kb. az 5%-át, és nincs beállított felső határ, így egy 100 GB-os merevlemezen akár 25 GB helyet is elfoglalhat a rendszer."

2011. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

1. Minek akarod rátenni, ha van másik?

2. Miért akarod az XP-t egy látszólag ezer éves 5 GB kapacitású HDD-re tenni? Az a lemez vagy hibás már, vagy ha nem is, akkor is borzasztó lassú lehet.

2011. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretném mert a mostani ami fel van telepítve "elromlott" és sokat halottam hogy ha van egy kis winchester érdemesebb arra rárakni az operációs rendszer és semmi mást.Vagy ez hülyeség?
2011. aug. 1. 10:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy ADSL net van (1X telepítek op. rendszert) lesz utána baj a nettel vagy most szegyem le az Drivereket és tegyem pendrive-ra?
2011. aug. 1. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

A kicsi az mást jelentett 5 éve mint most. A terabyte-os lemezek világában a 80-100GB-os merevlemezt lehet kicsinek mondani kis túlzással. Ami 5GB-os, arról egyből lehet tudni hogy:

1. annyira kicsi, hogy egy mai film extrákkal és jó minőségben rá sem férne, nem hogy egy operációs rendszer mindenestől és folyamatosan használva

2. régi, mert ilyen méretben sok éve nem gyártanak, lehet hogy le van már használva, nagy a hibák és leállások valószínűsége

3. a technológia is régi, így a sebessége is az lehet, nem éri meg mai konfigurációban használni, szűk keresztmetszet lesz.

2011. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!