Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta San Andreasba hol lehet...

Gta San Andreasba hol lehet letölteni ezeket a modokat?

Figyelt kérdés
Gta San Andreasba nem találom meg azt a modot , amikor ki lehet nyitni az ajtókat , meg a kapotát , motorháztetőt . És van még egy , amikor fel-le tudom kapcsolni a lámpát . Sokat kerestem , de nem találom ezeket , régen meg voltak nekem , de ujra lett instalálva a gépem , és mindenem elveszett , aki tud legyen olyan szíves segíteni , ha a nevét a modnak tudja már az is jó , de a legjobb egy link lenne mind a 2-re , az értelmes válaszokat előre is köszönöm !!!
2011. aug. 1. 11:53
 1/3 anonim válasza:
Próbáld megkeresni a www.gtahungary.hu -un
2011. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
San andreas te jézus isten az egy 6-7 éves játék hol élsz te legalább multiznál az jó
2011. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én tudok egy jobb modot!

Az olyan hogy HD-s lesz a játék!Nagyon jó lesz a grafikája!

Innen töltsd le: [link]


Tekerj lejjebb a kommentekhez ott látsz egy pirossal kiírt linket! Arra kattints rá!


Ott találsz egy olyant hogy GTA San Andreas Ultra HD Kattints rá! Ott jobb oldalt találsz ojant hogy download ultima versao kattints rá és ha lejjebb mész lesz ott két part töltsd le őket és telepítsd fel!


Jó szórakozást!

2011. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!