Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassul be a gépem? Nem...

Miért lassul be a gépem? Nem értem!

Figyelt kérdés
Bekapcsoláskor minden ok,majd egy pár perc múlva hirtelen belassul,de annyira,hogy van hogy 5 perc mire betölt valamit.Az Avast-ot nem is tudom végigfuttatni,mert annyira lassú lesz egy idő után,hogy lenne 1 hét mire végignézné a vinyót.Ugyan ez a helyzet a töredezettség mentesítéssel is,egy darabig csinálja,aztán csak gondolkozik.Nem hiszem hogy hardware gond lenne,mert ha leformázom a vinyót,és újrarakom az Xp-t,akkor minden ok,kb.1-2 hétig aztán újra kezdődik a lassulás.Lefuttattam különböző programokat,mint pl.:ccleaner,windows doctor,de semmi változás.Most akkor minden héten rakjam újra a windows-t?Ez elég gáz!
2011. aug. 1. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Futtas AdvencedSystemCare, AntiMalWare programot, biztos lehetsz talál valamit...
2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok.megpróbálom,hamarosan írok,hogy mi lett.
2011. aug. 1. 18:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jobb lett,de még mindíg nem az igazi.A malware talált fertőzött fájlokat,amit letörölem,de az asztalra mindíg irogat valami IP címeket amiket letilt.Ezekkel mit csináljak?Valamint a másolás túl lassú,egy 500 megás fájlt miért másol vagy 3 percig?Régen pár pillanat volt az egész.Előre is köszönöm a segítséget!
2011. aug. 1. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez már nem tudok hozzászólni a részletek ismerete nélkül, futtatnék még mélyvizsgálattal más vírus és rosszaság keresőt is... (netán IOBit malware)
2011. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,és a videó lejátszás is teljesen akadozik,tolálisan szaggat az egész,pedig a gép látja a videókártyát,meg a driver is oké.
2011. aug. 1. 20:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát,kb 20 percig volt jobb a gép,most megint nagyon lassú,ide is csak úgy tudtam belépni,hogy újraindítottam a gépet.Olyan jellegű a lassulás,mint amikor a háttérben futtat az ember valami komoly progit,ami fogja a gépet,így a többi művelet ugye lassabbá válik.Csak az a baj hogy nalám nem fut semmi,és mégis tetű lassú.
2011. aug. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!