Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyorsan segitsen valaki ha...

Gyorsan segitsen valaki ha tud! Én hülye törölgettem olyan dolgokat, amikről nem tudtam micsodák! Most eltünt minden az asztalról, az ikonok, a start menü. Van olyan billentyü parancs ami visszahozza a gyári beállitásokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Újraindítás után sem javul meg?

Próbáld a ctrl+alt+delete-vel behozni a folyamatkezelőt, itt kattints a futtatás gombra, és írd be explorer.exe

Ettől nem jön vissza? Hol törölgettél a Windows mappában?

2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 madscientist válasza:
Egy újratelepítés megoldhatja a problémát.
2011. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a windows mappában.
2011. aug. 1. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak, azt én is tudom. De az idő mire beviszem a gépet, megcsinálják, plusz elveszne akkor minden dolgom a gépről.
2011. aug. 1. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben én a C meghajtó főkönyvtárából törölgettem, aztán párszor megszívtam így megtanultam mi mehet és mi maradhat. Amit nemtudok, azt inkább úgyhagyom.

Windows javítótelepítéssel szerintem helyrehozható, ha nem, akkor sajnos újratelepítés lesz.

2011. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy újratelepítést te is meg tudsz csinálni otthon, 1-2 óra, és kész.

Itt van Windows XP-hez telepítési útmutató, de tényleg csak követni kell, amiket ír, szinte elrontani sem lehet.

[link]


Az adataidat pedig másik partíción kéne tárolni, mint amin a rendszer van, így újratelepítéskor nem kéne mindig kimenteni.

Erre az esetre javaslom írj ki egy Ubuntu Live CD-t (a CD író programodban képfájl kiírása):

[link]

Így kiírod:

[link]


Beteszed a lemezt a gépbe, mikor indul, és ha jól van beállítva a boot sorrend, akkor erről tölt be (ha nem, akkor delete gombbal menj a BIOS-ba, és a primary boot device mellet válaszd ki a CD-t), itt pedig a helyek alatt megtalálod a fájljaidat, amit kimenthetsz pendrive-ra, vagy kiírhatsz CD-re.


A Windows mappából pedig ne törölj semmit legközelebb, ha nem vagy teljesen biztos benne, hogy mit csinálsz.

2011. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most ott tartok, hogy kutakodtam a neten ilyen esetekről, és mindenhol egy explorer.exe-t emlegettek, hát letöltöttem egy olyat. Telepitettem, a gond csak annyi hogy igy a rendszer nem magyar, pl start helyett azt irja iniciar. És már csak a sajátgépem hiányzik, a többi ikon visszajött!
2011. aug. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!