Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter strikeon mindenki...

Counter strikeon mindenki ekkora bunkó?

Figyelt kérdés
1-2hete játszok a CS source-al. Ma elkezdtem neten játszani magyar szerveren de kicsit elment a kedvem. Persze a Statom nagyon gyenge, de szerintem senki sem kezdte profin de ez még önmagában nem zavarna. Mindenbe csak kritizálnak, ha nagy nehezen leszedek vkit akkor meg gúnyolódnak. Úgyhogy ha valaki írna egy rövid útmutatót mit csináljak mit ne nagyon megköszönném :) Ja és ilyen "Kocka" szótár is jó lenne:D (AIM, WH, stb mi mit jelent)
2011. aug. 1. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy jellemzően logikai és kombinatorikai feladatokból álló, magas szintű intellektust és minden területre kiterjedő lexikális műveltséget igénylő játék játékostáborától mégis mit vártál? Vagy tíz évesek, vagy értelmi fogyatékosok játsszák azt a szart.
2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pár dolgot leírok:D

AIM--> Aimbot.. ez egy csalás, olyan program ami automatikusan fejre rántja a csaló fegyverét.. Ha erős az aim meg sem lehet mozdulni, mert abba a pillanatban fejbe lő.

WH-->Wallhack... Szintén csalóprogram, az illető átlát a falakon

WTF--> What The Fuck?: Mi a f@asz??

OMG-->Oh My God: Ó, istenem..

GG--> Good Game--> Jó játék

LOL--> Hangos nevetés:D

Noob--> béna, kezdő

Láma--> nagyon béna jatékos:D

Kemp--> nem mozogsz, elbújsz és rejtőzködve ölöd meg a többieket ...

asd--> ez nem jelent semmit:D akkor szokták beírni, hogyha lelövik stb...

PlS-->Plase: Légyszves

THX-->Thanx: Köszi

BB--> By-By: Köszönés.

Rush-->támadás

Csipa-->Mesterlövész

Shoti--> Sörétes

Tunk--> automata fegyverről lösz mint állat:D

PB-->PunkBuster--> Cheterek kiszűrésére fejlesztett progi.

HS--> Head Shot: Fejlövés

N1--> Nice Shot: Szép lövés

kk-->okok

nm-->nincsmit

np--> no problem

sry-->Sorry: Bocsánat

Tk-->Teamkill: amikor megölöd a csapattársad


Most csak ennyi jutott eszembe XD

2011. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább keress valami értelmes játékot, ne azt a Ki****** Kántör sztrájkot. Engem magyar szerveren azért bannoltak, mert mertem menni valamerre, és nem csak ott álltam és vártam a sarokra szegezett fegyverrel.
2011. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!