Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibaüzenet a Guitar Hero III...

Hibaüzenet a Guitar Hero III törlése közben? A többi lent.

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy véletlenül kitöröltem a játék könyvtárát, és most a vezérlőpultban próbálom kitörölni, de sajnos nem megy, mert ezt a fajta hibaüzenetet írja ki:


[link]


Kérem aki tud segítsen. Előre is köszönöm. :)


2011. aug. 2. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

1) próbáld meg újratelepíteni

2) ha nem megy, akkor töröld az összes fájlt (ami esetleg a GH-hoz tartozik, a törölt mappán kívül), illetve az összes registry bejegyzést, ami a játékhoz tartozhat (rákeresel a "guitar hero"-ra regedit-ben), és ismételd az 1. lépést

2011. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem sikerül, kitöröltem mindent ami a GH-hoz tartozik, de így sem sikerül a település. :S azt nem tudom, h ami a vezérlőpulton, a programok és szolgáltatásoknál, h ott miért nem lehet kitörölni :S pedig kiírja h valahol foglalja a hejet. :S -máret: 4,31 GB. :S:S
2011. aug. 2. 14:07
 3/4 szotyi41 ***** válasza:
vannak törlő progik tölts le egyet és próbáld meg nekem ezzel működni szoktak
2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de sajnos így sem sikerül, mert ugyan azt az uinstall-t adja elő :S:S és újra kiírja a hibát.
2011. aug. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!