Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiba a Windows 7 indításánál...

Csori96 kérdése:

Hiba a Windows 7 indításánál (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Csak úgy újraindítottam a gépet és miután a Windows 7 betöltődött, kék képernyőn ezt írta ki:


A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to our computer.


PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA


If this is the first time you've seen this stop error screen restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:


Check to make sure any new hardware or software is properly installed.

If this is a new installation , ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.


If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software . Disable BIOS memory options such as caching or shadowing .

If you need to use Safe Mode to remove or disable components , restart your computer, press F8 to select advanced startup options, and then select safe mod.


Technical information:


*** STOP: 0x00000050 (0xFFFFF880031A9000, 0x0000000000000000, 0xFFFFF88006F422D0, 0x0000000000000000)


Collecting data for crash dump...

Initializing disk for crash dump...

Beginning dump of physical memory.

Dumping physical memory to disk: 100

Physical memory dump complette.

Contact your system admin or technical support group for further assistance.



Ezután csináltam Windows 7 indítás javítást és ezt írta:

Az indítás javítás nem tudja automatikusan megjavítani a számítógépet.

Rákattintottam a Probléma részleteire és ott azt írta:

Problémaesemény neve: StartupRepairOffline

Még mást is írt, de szerintem az nem fontos.

Ja és csináltam rendszer-visszaállítást, de semmi sem változott.


Ezek után elindítottam Csökkentett Módban és úgy működött.

Mit tehetnék, hogy normálisan működjön?


2011. aug. 2. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy safe mode-ban uninstallálnék abszolúte mindent, ami a Windows-zal indul. Drivereket, azok control paneljét, meg minden programot, ami beírja magát a startupba, és megnézném, hogy beindul-e.
2011. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben csinálnék egy win 7 újratelepítést.
2011. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!