Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a gépem?

Miért fagy le a gépem?

Figyelt kérdés
Windows 7 Home Premium van a gépemen. A gond hogy folyton lefagy a gép. De úgy hogy se egér, se billentyűzetre nem reagál. Csak a reset marad. Az eseménynapló Kernel Power 41 (63) ír. Láttam külföldi oldalakon hogy elég gyakori probléma. Tud rá valaki valami megoldást:
2011. aug. 2. 15:44
 1/9 anonim válasza:
Mert szar! Biztos utál téged és nem akar futni neked! Vegyél neki virágot vagy bon-bont! Ez egy jó tanács volt nekem is sikerült behodolnom neki.
2011. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan mikor szokot lefagyni?


Tehát pl filnézés közben, fényképnézegetés közben, vagy böngészés, vagy hozzá se érsz.

2011. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:én normális válaszért fordultam ide, de mivel láthatólag te nem vagy normális és nem bírsz normális választ adni ezért ne irj többet. kösz


A második válaszolónak:a felsoroltak közül bármelyik közben fagyhat :S

2011. aug. 2. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Az everest programmal nézd meg, hogy nem melegszik-e tűl a procid, vagy bármi más.
2011. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én arra is gondoltam lehet hogy a memóriával van baj.
2011. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Túlmelegedésre már én is gondoltam, Speedfan programmal néztem, de az nem mutatott bajt.


Memtestet- futattam, de nem mutatott hibát

2011. aug. 3. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv:))

vagy ram vagy registry

2011. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!