Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A fájlnév könyvtárnév vagy...

A fájlnév könyvtárnév vagy kötetcímke szintaxisa nem megfelelő win32, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Újra raktam a windosw-t vagy is javitott cd-röl. Letörölt minden illesztö programots stb..b és most nem tudom feltelepíteni a hangkáryta drivert ( 3 helyröl töltöttem le egyik se müködik). ezt irja ki : [link]

több fájlhoz is ( /nvug,/win,/win32...)


2011. aug. 3. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Javító telepítést csináltál, vagy teljesen, formázással raktad újra? Ezt nem egészen értem...

Ha csak javító, akkor mentsd ki az adataid, és tedd újra rendesen, mert nincs értelme foltozgatni, több vele a gond, mint a haszon belőle.

Ha valami gányolt, vérpisti winfost tettél a gépre (értsd, freedom, és társai név alatt futó "javított" változatok) akkor tegyél fel rendeset.

2011. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen hangkártyád van?
2011. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Alaplapi hangártyám van Nvidia Nforce 2000-res

és igen javítót tettem ( amugy ha rendest csináltam volna akkor elötte formázni kellene vagy megoldja magának?)

2011. aug. 3. 20:05
 4/9 A kérdező kommentje:
jahm és normális windózt nem eredetit de semmi spécit ( eddig is erröl futott tökéletesen)
2011. aug. 3. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
üdv milyen nvidia uninstall fut a képen?
2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jelen pillanatban semmilyen nvidia program nem fut:D

de amuyg nem tudom

2011. aug. 3. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


alul a tálcán??

2011. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amit telepitettem azt irja uninstallernek én se értetteem...
2011. aug. 3. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:

eXooo nevű felhasználó válasza:


Nem kell itt semmi iso-s cuccot csinállni egyszerűen olyan mappába kell áthúzni az egészet amiben nincs ékezet vagy valami furcsa karakter és onnan telepíteni :)

2016. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!