Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Shakes and...

Mit csináljak? Shakes and Fidget Bot-nál nem tudok bejelentkezni, mert kéri hogy töltsem ki a Server mezőt, de mikor rákattintok nem jön elő semmi hogy választhatnék.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet neked kell beírnod?

Ja, és ne csalj.

2011. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, mert olyan kiválasztós mező van ott. Hát nem akarok de megyek nyaralni én nem akarok lemaradni
2011. aug. 3. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megadod a karid nevét meg a servert, ingyen beköplek a mulitihunternek/adminnak/modnak.

CSALÓ!

G.

2011. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy mi van a fejedben hogy ezek után azt hiszed hogy megmondom! Mellesleg az hogy csalok az én bajom, semmi közöd hozzá, ez nem egy kérdőre vonós bájcsevej és csak hogy megnyugodj nem csalok, mert nem tud senki egy normális válasszal előállni.
2011. aug. 7. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!