Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy az alábbi letöltési lehetőségem a YouTube-nál egyik napról a másikra "eltűnt"?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 3. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A youtube-on alapértelmezettként nincs ilyen lehetőség, ezért a letöltést - gondolom - egy böngészőbe építhető add-onnal oldottad meg.

Ha időközben frissült vagy frissítetted a böngészőt, de a benne lévő add-on nem került frissítésre (mert nem csináltak belőle újat), akkor a nem kompatibilis kiegészítők letiltásra kerülnek, így azok funkciói, hatásuk sem fog látszani vagy működni.

2011. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár sajna ettől még nem vagyok "beljebb"! A böngészőm Mozilla Firefox 4. Már napok óta itt "kopogtat" az 5-ös is, de mindig elutasítom. Ez lehet a baj? Amúgy az ötös is volt már fenn, de ahogy írtad, néhány kiegészítő azzal nem működött így töröltem. Tegnap feltelepítettem a "BestVideoDownloaderSetup" hagyományos módon, mert ugye erről beszélünk, de nem történt semmi. Szóval tanácstalan vagyok!
2011. aug. 4. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
a gépeden az 5.3-as verzió van és ez elavult,de van már az 5.4-es , amivel megint jó,csak rá kell frissítened
2011. aug. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt te honnan tudod, hogy mi van a gépemen? Én nem azt írtam. Én a 4-est írtam, és azt, hogy a gép jelzi-elég gyakran-, hogy az 5-öst rakjam fel, de eddig "elutasítottam".
2011. aug. 6. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:

félre vagyok értve

a gépeden az 5.3 verzió van fönt az Easy Youtube Downlanderből,és most az 5.4 a jó

2011. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké! Értem! Bocs és köszi!
2011. aug. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!