Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Stalker Call of Pripyat-ban...

A Stalker Call of Pripyat-ban ezzel lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy ha van nálam egy csomó fegyver de azok roszminőségűek és ezért nem lehet eladni csak ha megjavítom,de ha megjavítom őket és eladom sajna álltalában 2-3-ezer pénzt nyerek rajta mert a javítások olyan drágák.Lehet valahogy ezen javítani hogy sok pénzt lehessen szerezní?

2011. aug. 4. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sok kicsi sokra megy. Hiába keveset nyersz rajta, előbb utóbb abból is sok pénzt jön össze.

Szedj fel mindent ami eladható (fegyver, étel, képződmény), háromféleképpen is növelheted a maximum teherbíróságot, így nem kell 10 fegyverrel rohangálni a kereskedőhöz:

1. átírod a konfig fájlokban a limitet, bár ez csalás

2. veszel/találsz olyan képződményt ami növeli

3. magad után húzol egy hullát amit hátizsákként használva megpakolhatsz limit nélkül.


Ha nem csak a fő szálat viszed hanem minél több mellékszálat és küldetést, annál több pénzt és tárgyakat kapsz amit szintén el lehet adni.

2011. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hullába pakolás tényleg jó módszer, lehet hogy lassabban haladsz, de korlátlanul megpakolhatod a hullát. Én ezt főleg a zombiknál csináltam, kinyírod mindet, utána meg összeszeded a cuccost és szépen elhúzod a legközelebbi kereskedőig.
2011. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
14:50-nek.Megpróbáltam azt hogy nagyobb legyen a max súly de sehol nemtaláltam a Config fájlban olyat ahol ez alabból meg lenne határozva.Ezt hol kell?
2011. aug. 4. 19:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Vagy kézzel írod át a fájlokat, vagy letöltesz olyan MODot, amiben át van írva.


egyik lehetőség:

[link]

másik:

[link]

2011. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shepard0925 válasza:

ne csalj!


call of pripyatban nem lehet hullát húzogatni...

a másik . fejleszd a ruhát hogy több súlyt bírj el.

és képződményekre vadássz.

egyverekel nemsokra mész.

és akkor se azokat a fegyvereket vidd el amik rosszak. azokat hagy ott.

következő tipp:

a te cuccodat ted be a kereskedőnél egy dobozba menny vissza a helyszínre pakold szinte fulladásig magad és többet tudsz vinni.amúgy feladatokat csinálsz akkor is kapsz pénzt!

én mindig jól csináltam, és szinte sose volt ilyen problémám , mert mindig találtam ruhákat fegyvereket. és szinte semmit nem kellet vennem!


pl: a shadow of chernobylban: a játék kezdeténél (kb mész 40 lépést) és lehet találni egy stalkerruhát amit a játék 1/3-nál kaphatsz meg kereskedőnél.

call of pripyatban is rögtön az első maprészen van minden!

AK, dragunov , ruha meg minden nyalánkság.

csak a fejlesztésekre költöttem mindig

2011. aug. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na ez tetszik.Köszi.És azt meglehet oldani valami móddal vagy valamivel hogy a STALKER:CoP-ban ha az inevtoryt begnyitom akkor lássam a karakterem úgy mint a STALKER:SoC-ban mert ez számomra nagyon nagy pozitívum.Azért hogy lássam hogy hogyan néz ki a ruhákban.A kedvenc ruhám a "Szervoruha" ettől amúgy van jobb?
2011. aug. 9. 21:47
 7/15 anonim válasza:
Figyu. Én úgy csináltam, hogy összegyűjtöttem a játék során, vagy 30-50 olyan fegyvert, amit nem tudtam eladni(persze az eladhatókat megtartottam azokból amikethasználtam pl.:soti,ak stb. , hogy ne pazaroljak javításra) és később a táskát szinte teljesen kiürítve telerakom azokkal a rossz minőségü holmikkal, elviszem a mosodába /ingyenjavítás/ aztán vissza valameik kereskedőhöz, és így az 5 vagy 4 ezres útdíjból lehet akár 30-40 ezrünk is akár pluszban(egy ilyen kör kb. 20 fegyver)
2012. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát én az elején az első térképen nem igen találtam fegyvereket azon kívül amiket a megölt ellenségektől vettem fel.Az átírás meg nem lehetséges mert a kettő fájl közül eggyik sincs:

[link]

Na ezek közül eggyik sincs meg ott ahol írták.Csak ezek:

Gamedata/configs konyvtar => system.ltx ez sincs.

gamedata/configs/creatures konyvtarban az actor.ltx sincs.

[link]

[link]

[link]

És már nagyon idegesít ez a nagyon kicsi súly 90kg ez semmi a felszerelésem a fele.

2012. júl. 19. 17:10
 9/15 A kérdező kommentje:
JA ÉS PEDIG EREDETI!
2012. júl. 19. 17:13
 10/15 A kérdező kommentje:
és van amikor ha megjavítok egy kószálás alatt összegyűjtött cuccost akkor ha olyan sokba kerül a javítás hogy ha eladom még így is 3-4ezerrel kevesebb nem hogy több.Ez a játékban nagyon sz*r lett már nmazért de a magaddal cipelendő súly is hülyeség hamár realisztikus legyen oké megértem de azért még JÁTÉK ennyi beleférne.
2012. júl. 19. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!