Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepiteni a...

Hogyan kell telepiteni a Mandrvát? Több példányt is letöltöttem a netről, de sohasem sikerült.

Figyelt kérdés
mikor telepiteném, kidobja, hogy "a tömb határain kivülre muat" rakom hogy kihagyás, akkor kérdi "beleeggyezel a géped újrainditásába?" rakom igen, de amikor restartolt semmi sem történik, csak simán megy a windows (xp-n és 7-esen is kipróbáltam)
2011. aug. 4. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A megfelelő architektúrára való változatot töltötted le?

Véletlenül nem 64 bitest akarsz tenni egy 32 bites gépre?

A telepítő fájlok mérete akkora, mint amennyinek lennie kell?

Ellenőrizted a rendszerkövetelményeket?

2011. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nos a rendszerkövetelmények biztos rendben vannak (4gb ram, 2,5ghz 2 core proci, intel p., gygabyte alplap, 512-es gkartya..) hely meg van bőven...:)))

Nos a gépem támogatja a 64 bites rendszereket (a win 7 esem is az...) az XP viszont 32 es, ugyhoz as sem probléma, viszont átolvastam a readme fájlt, és abban az van leirva, idézem "TO RUN THIS PROGRAM, YOU NEED C# FRAMEWORK" és lehet benne valami mert a hibaablak tetején .NET van irva, viszont a gépemen mind az összes .NET keretrendszer fent van 2-4 ig, + a frissitések, ugyhogy nem tudom mi a fene az a C# framework... valami ötlet?

2011. aug. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!