Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop-ban miért nincs, ....

Roonys kérdése:

Photoshop-ban miért nincs, . Jpg, . Png és társai kiterjesztésem? Hol lehet ezt "aktiválni", bekapcsolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 08:35
 1/10 compactegon ***** válasza:
a jpg, png, és gif képeket exportálni tudod, szerkeszteni nem. psd fileokat illetve illustratort tudsz kezelni vele. ezekben a formátumokban csak lemented.
2011. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak psd-d van,vagy milyen kiterjesztést,kiterjesztéseket "enged" ?
2011. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
GIMP forever
2011. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 bit-es szinmélységet kell beállitani, és akkor majd el tudod menteni az összes formátumban.
2011. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Természetesen meg kell tudnod nyitni JPG, PNG és társai képeket is, és szerkeszteni is tudod őket. A PSD a photoshop formátuma (rétegeket, effekteket, stb... is tartalmaz).

Ha nincs, az gáz... az okát nem tudom, mert egy alap feltelepített Photoshop-ban is benne vannak. Próbáld úgy,hogy egy JPG képet drop-down-al belehúzol a Pohotshop-ba. Úgy sem nyitja meg?

2011. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen megtudom nyitni, és szerkeszteni is tudom, viszont ha kreálok egy képet, nem tudom lementeni pl jpg-ben, ez a gondom.
2011. aug. 5. 08:51
 7/10 anonim ***** válasza:
8 bit-es szinmélységet kell beállitani, és akkor majd el tudod menteni az összes formátumban. - mint ahogy az elöbb is irtam.
2011. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most valószinüleg 16, vagy 24bit-ben van
2011. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8bit megoldás a nyerő, köszönöm válaszaitokat
2011. aug. 5. 08:53
 10/10 compactegon ***** válasza:
16 butben is ki tudod menteni, ne sava as-szel ments, hanem save for web and devices. így optimalizálni is tudod a képet a quality beállításával. pont ezért találták ki, hogy a webre töltött képek minél hamarabb betöltődjenek :)
2011. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!