Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felpontozlak ha VÁLASZOLSZ! (? )

Felpontozlak ha VÁLASZOLSZ! (? )

Figyelt kérdés

Töltöttem le a netről egy windows xp telepítő programot, és kiakarom írni DVD lemezre.

Amit letöltött a mappába, az összes fájlt jelöljem ki és írjam ki a DVD-re. Van közte wordpad dokumentum is, azt is?


2011. aug. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
le tudnád írni a mappaszerkezetét a letöltött cuccnak? mert így nehéz válaszolni... vagy mondjuk csinálj egy screenshotot a mappáról
2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jenci ***** válasza:
100%
Most egy xp telepítő lemezt töltöttél le?Akkor annak iso-ban kell lenni ahhoz,bootolni tudjál róla.Az nem úgy működik,hogy a fájlokat kiírod,mint pl a fényképeket,mert nem fog működni a telepítő.
2011. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is ezt szedd le: *****

Érintetlen, buherálatlan SP3. Én is ezt használom régóta.

Leszeded mondjuk a Nero7-et vagy újabbat. Képfájlként kiírod vele. Tuti bootolni fog.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
total commanderrel egyesítettem a fájlokat, és automatikusan iso fájl lett belöle. Akkor ezt most hogy írjam ki? Adat lemezként? Mert lehet választani, pl , kép, video, zene, adat .
2011. aug. 5. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nero-ban kattints a nyitás-ra, keresd meg az iso-t, és már írhatod is.

Vagy fájl - nyitás, megkeresed az iso-t.

2011. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
képfájl felírása vagy ki írása valamelyik nem tom rég használtam nekem jók a free szoftverek is :)
2011. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!