Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez az openGL hiba?

Mi lehet ez az openGL hiba?

Figyelt kérdés
Van egy játékom amit ha indítok, kidob rögtön egy hibaüzenettel hogy minimum openGL 1.3 kellene hozzá. Nekem egy Ati HD4850 videokártyám van, elvileg csak 1.1es openGL van rajta, és van egy program(Riva Tuner 2.24) amivel feljebb lehetne húzni az openGL-t, viszont nem értem hogy hogyan. Megnyitom, és az ablakon van egy driver settings felirat, ami mellett jobbra kéne lennie egy kés négyzetnek, amire rákattintva el lehetne érni az openGL-t, de nincs rajat. [link] a kérdőjel helyén kellene lennie. Láttam már képen. Ez hogy lehet?
2011. aug. 5. 22:25
 1/5 anonim válasza:
VEgyél Új videó kártyát ami támogatja az OP2
2011. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mégis milyen játékról van szó? oprendszer?


23:41 :

Te meg maradj nyugton, a 4850 ogl 3.2 kompatibilis...

2011. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

win7-em van, a játék meg: chronicles of riddick escape from butcher bay

másnál is előfordult ez a hiba, fórumokon még nem találkoztam értelmes válasszal...

meg leszedtem valami noname opengl megnéző programot ami azt írta ki hogy 1.1 :/

2011. aug. 6. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A legfrissebb driver fenn van?
2011. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze hogy fenn
2011. aug. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!