Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel akarom tenni a legújabb...

Guitarist kérdése:

Fel akarom tenni a legújabb linuxot a windows 7em mellé, kipróbálni. érdemes?

Figyelt kérdés
tudom h a programok 90%-a nem fut rajta, de valahogy mégis kíváncsi lettem.
2011. aug. 5. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Több mint 90. A linux alatt meg mit értesz? Debian, Ubuntu, Suse, Uhu?
2011. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
külön patrícióra tudod csak tenni mert egész más fájlrendszer kell neki mind a windowsnak,de mér ne,próbáld ki,de vigyázz nehogy a win7es patríciód is átformázza
2011. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Argloss ***** válasza:
Sok rendszert már ki lehet próbálni Live CD-n is. Ugyan lassabb fog működni mintha felraknád, de tapasztalatszerzésnek mindenképpen jó.. :)
2011. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Patríció:D Az partíció az te madár:)
2011. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Töltsd le a 11.04 desktop-ot (32 vagy 64bit, amilyen a rendszered), írd ki az iso fájl egy cd lemezre, boot-olj be a lemezről és próbáld ki telepítés nélkül.

2011. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
aztaku... tényleg az te csicska szar :D pedig több éve használok már pc-t,minden féle oprendszert leteszteltem,rakta is össze gépet most is van nálam egy szerelésen,de kajak azt hittem patrício,hát jó nem tanultam soha semmi ilyesmit magam tapasztaltam és olvasgattam,egyszer félre olvastam azóta úgy hívom :D
2011. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi srácok! nem is tudtam h cd-ről is lehet nyomatni!
2011. aug. 6. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki:) A Linux szép és jóó:) Persze mindjárt kapok hatezer-ötszázhuszonhat kommentet, hogy szar. Gyakorlatilag a programok 90%-ára van alternatíva. Jó az tény, hogy nem olyan profik, de akkor is van :) Viszont az Ubuntut véleményem szerint 100x könnyebb kezelni, mint a Win7et (lásd hangbeállítások, vagy internet, vagy kijelző). Októberben jelenik meg az új Ubuntu, tegnap jelent meg a tesztelésre szánt alpha 3-as verziója. Az új GTK3-ra épülő cuccoktól még tetszetősebb, és még gyorsabb a 11.04 Nattyhoz képest.
2011. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Gnome 3:) Sorry:)
2011. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!