Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég letöltöttem a Linux...

Nemrég letöltöttem a Linux Ubuntut de amikor végzett a telepítéssel és újraindult a gép akkor nem működött hanem csak olyan volt mintha parancssor lenne?

Figyelt kérdés

be kellett írnom a felhasználónevemet és a jelszót (ugyancsak úgyanúgy mintha parancssorba lenne) és kiírt valami angol szveget és nem tudtam csinálni semmit?

Ha valaki megmondaná hogy miért történt ez és adna esetleg egy működő verziót(ubuntu)(link elég) azt megköszönöm :)


2011. aug. 6. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem valamilyen exotikus grafikus harsver van a gépedben, amivel nem tzdott mit kezdeni, most várja hogy beállítsd.

2011. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 netzsaru ***** válasza:

hát nemtudom, kevés infót adtál mondjuk a telepítés menetét vagy ilyeneket jó lett volna tudni, hogy formáztad e a merevlemezeket vagy ilyesmi, nem tudom hány giga ram van a gépedben, így elég nehéz segíteni, de tippelek. A következő link a Linux Ubuntu 10.10-es 64 bites verzió letöltése:

*****


Linux Ubuntu 10.10 [64-bit] Live-CD

Linux Mint 10 (Julia) [64-bit] Live-DVD

Linux openSUSE 11.4 [64-Bit] Live-CD

------------

Windows

Universal-USB-Installer 1.8.4.1



Live-CD/DVD makes it possible to try Linux, without installing it if you don't want to.


1.

Use Universal-USB-Installer to print image on a USB stick.

2.

Make your PC boot from USB port.

3.

Linux will start from USB(If you want to install it, there is an install shortcut on desktop)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azóta a telepítést megoldottam(leszedtem egy másikat ami haveromnak működött viszont a felbontást nem tudtam feljebb nyomni(1024x768 ról 1280x1024re) sajnos...
2011. aug. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!