Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kis gépigényű oprendszert...

Kis gépigényű oprendszert ismertek?

Figyelt kérdés

15+ éves gépre kellene oprendszer.


400Hz Celeron

128MB RAM

S3 Virge videókari

merevlemez se túl sok, 1GB


Inkább linuxok érdekelnének.


2011. aug. 6. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez első válaszoló által ajánlottat már próbáltam én is nagyon gyors netezni de felejtős a régi hardverek driver támogatása. konkrétan a 4 éves alaplapi hangkártyám miatt nem volt hang. de tényleg jó.

itt válogathatsz: [link]

2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

A Helyes Válasz:

Windows Thinpc!

www.microsoft.hu megkeresed, ingyen letöltöd, egy évig használhatod, sima MSN hozzáféréssel letöltheted. Nagyon jó, nagyon gyors, Windows XP, amilyennek lennie kellett volna akkor, amikor megjelent... El sem hinnéd milyen gépeken normálisan futtatom... (486DX..)

2011. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Torrenten vagy warez oldalakon biztosan találsz Windows 98-at vagy Windows 95 osr2-t. De mire kell a gép? Mert ha csak torrentezni, akkor bármilyen Linux jó grafikus felület nélkül, vagy valamelyik disztribúció régi verziója, olyan 2001 körülről.
2011. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Üdv:)

win98se

:))

2011. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

DSL - avagy Damn Small Linux. Kisebb gépigénnyel életembe nem láttam OS.-t, amelyikben lenne GUI is.

[link] íme a gépigény. Szerintem ennél jobbat nem találsz... :)

2011. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 vagyokakilehetek ***** válasza:
DOS
2011. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Üdv

vagyokakilehetek hulegjerek há nem todod hogja a dos nem op rendszer??

2011. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A DOS is op.rendszer... benne van a nevében.


Én a TinyCore Linuxot ajánlom, mivel az egész nagyon kicsi, és gyors is, és ha egy kicsit értesz a linuxokhoz, akkor nagyon egyszerűen lehet használni.

[link]


Viszont mindenképpen szükséged lesz internet kapcsolatra, mivel böngésző nincs benne alapból... a hálózatot is te kell bekapcsolnod, mert az sem indul el alapból... de egyszerű! :P

szánj 10 percet, hogy rájöjj miként működik az alkalmazások kezelése és telepítése... :) Ha nem megy, itt nyugodtan szólhatsz, és segítek...

2011. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!