Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kékhalál ellen mit tudok tenni?

Kékhalál ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Szal kékhalálos a gépem, xp-m van és amikor megjelenik a kék háttér egy másdodpercen belül újraindul a gépem és nem tom elolvasni a hibakódot.Álltalában az megoldást jelent ha elöbb csökkentet módban idítom el s utána egy korábbi időpontra álliom át.Mit tehetnék a kékhalál ellen?
2011. aug. 7. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Használj linuxot. Garantált a "kékhalál" mentesség. :)
2011. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 énevok ***** válasza:
Csak javaslat! Csökkenett módban mentsd le az értékes adatokat a gépről, és rakd újra az oprendszert.
2011. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez újratelepítés szagú, az mindig segít :D
2011. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jah tom h az ujrainditás jó, de am mükszik miután csökkentet modban megy és ujraindítom, hogyan tudnám elovasni a hibakodót?
2011. aug. 7. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod, utána el tudod olvasni a hibakódot.


[link]

2011. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
format C
2011. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség, valami feltelepült (driver, program) ami hanyatt vágja, ha csökkentett módban elindítod, ki tudod kapcsolni az automatikus újraindítást kékhalál esetében.

De rühellem ezt a telepítsd újra dumát ... meg lehet javítani a windows-okat újratelepítés nélkül minden hibából, csak érteni kell hozzá. Az újratelepítés még win 95-98 esetében volt szükségszerű ...

2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is xp-m van.. volt h bekapott olyan virust h nemtom mar hanyadik virus irtot telepitettem fel ra (amiket ajanlottak forumokon), de egyik sem tudta torolni vmi vegett. Aztan formataltam a C-t, ujra telepitettem 3x a gepet, es meg harmadszorra is ott viritott a virus rajta, a szerelo is teljesen tanacstalan volt.. vegul valahogy megoldottak szinten ujratelepitessel.
2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már fent van a vírus, akkor sok esetben hiába telepítesz vírusirtót, azok kicselezik, melyikek települve vannak. Ilyenkor vinyó ki és be egy tiszta gépbe és úgy leírtani. Üdvözlöm a szerelőt ... :-S
2011. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Atadom neki:D ..biztos orulni fog:)

Lenyeg h meg lett oldva, azota jo a gep..

2011. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!