Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassin's Creed Brotherhoo...

Az Assassin's Creed Brotherhood nevű játék hova menti a játékot?

Figyelt kérdés
Nemrég egy másik gépen játszottam vele, s nem szeretném újrakezdeni, szóval, hova menti a játékállást?
2011. aug. 7. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Merevlemez.
2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennyire **** ne legyél noob gyerek. Ha nem tudod, akkor inkább menj legózni h*lyegyerek.. Amúgy megvan, szal..
2011. aug. 7. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Leszophatsz ha nem tetszik valami te kis köcsög. Szarok a kérdésedre akkor. Paraszt.
2011. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a paraszt, mikor így beszélsz? hmm.. előbb gondolkozz, mielőtt írsz valamit.. Sztem a náladnál idősebbel nem illik így beszélni, talán nem tetszik a lego-zás? Felőlem barbizhatsz. & sz*pd le magad, ha annyira lusta vagy hozzányúlni. Pelenkás létedre rögtön a káromkodást tanultad meg.. Hát, csak megmutatod, hogy milyen vagy igazából. Amúgy meg kettőnk közt az a különbség, hogy én kiröhöglek, mikor te elég komolyan veszed.
2011. aug. 7. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Honnan veszed hogy én nem röhögök rajtad te dzsungel királya? Próbálok válaszolni a kérdésedre erre elküldesz a pics@ba? Anyukádat küldözgessed legózni ne engem te bunkó. Rohadj meg ott ahol vagy a játékoddal meg a mentéseddel együtt.
2011. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem értem, hogy a Merevlemez szóban mi a nagy segítség. Mivel a helyre voltam kíváncsi, nem arra, hogy mit tanultál utoljára. Amúgy meg az anyázásod meg a többi szidalmazásod minősíti, hogy milyen vagy, szóval mégis inkább te közelítesz a bunkó paraszthoz. Amúgy nagyon fekvésidő van számodra, mivel reggel nem tudsz majd felkelni, vagy nyűgös leszel. Szóval ha nem tudsz rendes választ adni, akkor nem kellene hsz-elni.
2011. aug. 7. 22:07
 7/11 A kérdező kommentje:

Jah, am meg az írásod alapján ki lehet deríteni, s te nem vagy épp nyugodt, látszik pl, hogy kapkodsz a szavakért, meg megsértődtél 1 mondaton 1 számodra ismeretlen embertől. :)

Szal nyugodj le, s szépen menj csicsikálni. :)

2011. aug. 7. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Jajj de sok itt az internetlovag...
2011. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Naná hogy felb@szom magam az ilyen f@aszokon mint te !


Tájékoztatásul közölném akkor, hogy úgy értelmeztem a kérdést, hogy elmenti-e netre a játékot, és ha hazamész, és a köcsög ujjaiddal begépeled a játékban a köcsög felhasználó nevedet meg a jelszavadat akkor visszaadja-e netről azt ahol voltál. Legközelebb talán fogalmazz érthetőbben és akkor el tudsz kerülni egy ilyen vagdalkozást. Arról nem beszélve hogy még ahhoz is hülye voltál hogy odaírd hogy PC, vagy PS vagy mi a f@szomon játszottál vele (mielőtt belekötsz te szarrágó, a play station meg az xbox is GÉP). Szóval mindent egybevetve neked egy gondolatolvasóra lett volna szükséged, max az tudta volna neked megválaszolni ezt a fos kérdést.


Valószínű továbbá hogyha előttem állnál akkor nem nagyon küldözgetnél engem aludni meg legózni és elég gyorsan visszavennél ebből az idegesítően kioktató hangnemedből is, bár gondolom vágtak már pofán miatta. Ha még nem akkor ne aggódj, ami késik nem múlik. De ha hiányzik az élmény és szépen megkérsz, szívesen eltöröm az orrodat, ezen nem fog múlni a boldogságod.


Gondolom ez volt a napod fénypontja hogy sikerült felb@sznod és átpumpálnod belém egy kicsit a saját mérgedből. Reggel majd elmegyek futni és kiizzadom. További szép estét kívánok. Te nyomorék. (Ne is fáradj egy újabb válasz megalkotásával mert nem fogom elolvasni, reagálni rá meg pláne nem.)

2011. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gépnek csak a pc-t szokták mondogatni. Nem velem van a baj, hanem az értelmezési képességeddel. Azmeg, hogy itt powerkodsz, nem jelent semmit, max, hogy keménynek érzed magad. Amúgy érdekes, teis ilyen türelmetlen pista lehetsz, aki 1 betűn is képes felb*sznia magát, mert nem úgy áll, ahogy ön szeretné. Páá.
2011. aug. 7. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!