Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VirtualDub-ban lehet valahogy...

VirtualDub-ban lehet valahogy sötétíteni/világosítani a videókon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Nincs előttem a program, de a filterek között megtalálod, amit keresel.
2011. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvan, köszi!
2011. aug. 7. 23:14
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy kell úgy elmenteni, hogy azt a videót mentse, amire rátettem ezt a filtert? Mert mindig az eredetit menti. :S
2011. aug. 7. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hányas verziót tetted fel, az eredetit nem menti...Save as AVI ezt kell választani. Ha kijelöltél egy darabot, azt menti, ha nem, az egészet. A feldolgozást természetesen Full processing mode-ban kell csinálni, nem Direct Stream-ben és úgy elmenteni!
2011. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most nézem, az a gond, hogy betöltök vele bármilyen videót, és világosít rajtuk, zavaróan sokat! Azt hittem, csak egy bizonyossal van így, de mindegyikkel ezt csinálja. Ez miért van?

1.9.5. a verziója.

2011. aug. 7. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:

1.9.11-ben vido, filters, brightness/contrast.

Van 2 csúszka, van egy show preview. Látod, mennyit állítasz.

2011. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megtaláltam, beállítottam, de nem úgy menti el. És szerintem azt sem normális, hogy világosít a videókon, mikor megnyitom. Eddig nem csinálta.
2011. aug. 8. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!