Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alapértelmezett energiasémák...

Alapértelmezett energiasémák visszaállítása de hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval a gond a következő: A laptopomon eddig megvoltak szépen a gyári energiasémák beállítva (teljesítmény centrikus, energia takarékos és kiegyensúlyozott). Tegnap találtam a laptopon egy HP power manager nevű progit (HP márkájú a laptop) és kipróbáltam. Ugyanazokat a sémákat adta ki, gondoltam azzal váltogatok. A több váltogatás után azt vettem észre, hogy kitörölte a program a normál sémákat, csak a teljesítményc. maradt meg. A program maga meg nem hajlandó váltani a sémák között, de a régieket kitörölte (fos).

Szóval, létezik vmi út v. mód amivel vissza lehet állítani a régieket? Tudom, lehet új sémát csinálni, de fogalmam nincs, hogy a régiek hogy néztek ki beállítva.


2011. aug. 9. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem törölte a régieket csak letiltotta.


Szedd le amit telepítettél és visszakapod az eredetit.


Az nem feltétlenül fos ami nem úgy működik ahogy azt elképzeled.


Egyébként gondolom azért telepítetted a másikat mert volt valami extra elvárásod. Azt vedd alapul és állítsd be.

2011. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, megpróbálom a törlést, de kevés esélyt látok rá hogy visszahozza. Találtam neten egy módszert hogy lehet parancssorba megnézni a meglévő energiasémákat (és törölni akinek kell) de sajnos nem voltak ott a régiek. Ezért gyanítom, amit a rendszer nem lát, az valószínű nincs már ott.
2011. aug. 11. 02:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy gondoltam, a program letörlése nem hozta vissza a sémákat...
2011. aug. 12. 04:13
 4/5 anonim válasza:
Találtál megoldást a problémára?? Most velem történt ez és nem tudom mitévő legyek :(
2012. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezt még olvassa-e majd vki, de elmondom, hogy nincs semmiféle megoldás a problémára. Csak oprendszer újratelepítés segít.
2012. dec. 2. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!