Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítani a...

Pendragon kérdése:

Hogy lehet beállítani a windows tűzfalat?

Figyelt kérdés
Benyeltem egy fake virusirtót (personal shield pro), nagy nehezen leszedtem a gépről, de a tűzfalam nem működik. Hol tudom beállítani? A windows biztonsági központból nemtom elindítani.
2011. aug. 9. 11:25
 1/4 anonim válasza:
Vezérlőpultban Windows Tűzfal ikon. Ott engedélyezed.
2011. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

---------------------------

Windows tűzfal

---------------------------

A Windows tűzfal beállításai nem jeleníthetők meg, mivel a társított szolgáltatás nem fut. Elindítja a következő szolgáltatást: Windows tűzfal/internetkapcsolat megosztása (ICS)?

---------------------------

Igen Nem

---------------------------



Ezt írja ki és nem engedi bekapcsolni :S

2011. aug. 9. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ha végképp nem megy a Windows tűzfala, vagy telepítsd újra a Windows-t, vagy pedig telepíts külső tűzfalat (pl. ZoneAlarm).

2011. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le, de előtte kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, inditsd újra a gépet és akkor jöhet az Online Scanner. Még mindig van fertőzés. Ha kész, kapcsold vissza a Rendszer-visszállítást.

[link]

2011. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!