Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem egy olyan program...

Nekem egy olyan program kellene amivel feltudnám venni pl:keresztlányaimat ahogy játszanak stb. Van ilyen és hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2009. ápr. 11. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt hozzá hardver is. Ha van mozgókép rögzítésére alkalmas digitális fényképezőgéped vagy olyan videókamerád, amelynek tudod digitalizálni a képét, akkor lehet hozzákezdeni. Webkamerával sem lehetetlen a dolog, de nem ajánlom, mert borzasztó rossz képet tud készíteni.
2009. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
***** Ez webcamhoz van.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nem nehéz beállítani úgy látom nem magyar a program?Mert egy ilyen programom már van,de angol és nem tudom beállítani.
2009. ápr. 12. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz beálitani az options-ban van minden beálitási lehetőség video felbontás képméret stb.Connect-el kapcsolodik a kamerához rec-re feljőn a mentés másként adsz neki egy nevet kiválasztod hova mencsen és ha mentést nyomsz elindul a felvétel.Alap esetben 2-perc a felvétel ha bemásolod neki a széria számot korlátlan.Volt már más is akinek ajánlottam neki nem mükődőt.
2009. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!