Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HOGY TUDOM LETÖRÖLNI EZT A...

HOGY TUDOM LETÖRÖLNI EZT A CRACKET? (FONTOS)

Figyelt kérdés

A GTA San Andreas című játék volt meg a gépemen, a netről töltöttem le, és crack is volt hozzá, mert am CDvel menne... A baj az hogy a rohadt cracket az E meghajtóra tette, ami a CD/DVD meghajtó. A játékot már letöröltem, de azok amik az E meghajtón vanak nem tudom letörölni. Így tehát semmilyen játékot, filmet, telepítő CD-t nem tudok használni.

Egyszerűen nem érzékeli, mert már elvileg van benne valami, de igazából persze nincs... Most mit csináljak?


2011. aug. 10. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az E-meghajtó virtuális meghajtó?
2011. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Háth ha beteszek egy CD-t vagy akármilyen lemzt ott jeleníti meg. nemtom h mi az a virtuálismeghajtó :DD Szal szted mit tudok csinálni?
2011. aug. 10. 15:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő válaszoló úgy értette, hogy valódi, fogható CD-t kell beletenni, vagy .iso vagy egyéb virtuális képfájlokat kell beletenni Daemon-Tools segítségével.
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szóval egy crack-et akkor nem lehet letörölni, ha CD-n, DVD-n vagy virtuális meghajtón van. Nem értem, hogy rakhatta a crack-et másik meghajtóra? A crack-nek meg kell adni a játék könyvtárát.
2011. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem virtuális, mert CDket kell betenniTehát rendes kinyitható :D Szal akkor le tudom törölni?
2011. aug. 10. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha újraírható a CD, akkor le, de csak CD-író programmal.
2011. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
DE nem CD-n van, csak arra a meghajtóra van rakva!!! Ez a baj hogy nem CD-n van, mert akkor ki tudnám venni, de így nem. Mintha lenne benne CD de nincs....
2011. aug. 11. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak virtuális meghajtón van. Valahol meg kell keresned a képfájlt, amit csatlakoztattál a meghajtóhóz, és így már törölheted. Kattints jobb gombbal a meghajtóra, és válaszd le. Mivel raktad fel, Daemon tools-szal?
2011. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondom, nem... És nem virtuális meghajtó, mert az olvassa a CD-t DVD-t meg mindent amit beteszek a gépbe, és ezért nem értem hogy hogy kerülhetett oda.Nem tudom hogy került oda. egyszerűen oda telepítette. Szal mit is kell csinálni? XDD :S
2011. aug. 11. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Indítsd el csökkentett módban, akkor is ott van?
2011. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!