Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan használjam a Daemon...

Hogyan használjam a Daemon Tools-t?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Fifa11 játékot,felinstaláltam de amikor akarnám indítani kéri az eredeti CD-t.Angolul van a daemon tools-om.Segítsetek,hogy kell elindítani?
2011. aug. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze a Daemonhoz, ha már felinstallálni sikerült. Valószínű a crack ott van az image-ben, de mindenképpen volt telepítési útmutató ott, ahonnan leszedted, javaslom olvasd el.
2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le innen a magyart, ha az angolt nem érted: [link]
2011. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs olyan hogy image
2011. aug. 10. 15:55
 4/7 A kérdező kommentje:
útmutatóba meg nem ir semmit
2011. aug. 10. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit mountoltál a Daemon tools-ba, ha nem a játék image-ét?
2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
volt egy olyan hogy setup.exe,ramentem es felinstatalta a jatekot.De ha el akarok inditani kiirja hogy helyezze be az eredeti DVD-t
2011. aug. 10. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:

hagyjad, azt se tudja, hogy mi az az image!

kérdező! olyan fájlt kell keresned azon a cd-n, amiről telepítetted a játékot, aminek ugyanaz a neve, mint annak a fájlnak, amivel elindítod a játékot. ha parancsikonnal indítod, akkor jobb klikk a parancsikonra, tulajdonságok, parancsikon, és ott meg van adva az elérési út és a fájlnév. az itt található fájl helyére kell tenni az ugyanilyen nevű fájlt a cd-ről, aminek valamivel kisebb a mérete. a cd-n lehet, hogy egy crack nevű mappában lesz. nem tudom pontosan. de ha nem találod sehol, akkor itt van:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!