Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak hogy tudjam...

Mit csináljak hogy tudjam beállitani a kepernyö felbontást? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
windowst cseréltem es tul nagy a kép és nem lehet beállitani hogy nagyyobb legyen a felbontás. csak 1 opcio van , a legkisebb ., jah és xp sp 3
2011. aug. 11. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs videokártya-driver telepítve, ez Windows-csere alkalmával előfordulhat hogy kihagyod. Akkor szokott az alap 640x480 VGA-felbontás lenni egyedül.
2011. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát egy windows csere megoldhatja a problémát, vagy csak az, ha telepitem a videokártya-driver -t ???
2011. aug. 11. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyféleképpen értelmezhető az előző válasz. Azt írtam, hogy friss telepítés esetén előfordulhatott hogy kihagytad a videokártya-drivenék telepítését, hiszen ez a hiba akkor szokott megjelenni leginkább, amikor el van távolítva vagy még nincs felrakva a driver. Mivel te is írtad hogy Windowst cseréltél, és pont ez a hiba jelenik meg nálad, ezért először én a videokártya-drivert nézném meg hogy rendben van-e, vagy csak felraknám a legfrissebbet.


Annak nincs értelme hogy újratelepítsd a gépet, hiszen pont egy újratelepített (vagy frissen telepített) rendszerről van szó. Ugyanott kötnél ki mint most.

2011. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!