Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD2 hiba Windows 7 újratelepí...

CoD2 hiba Windows 7 újratelepítése után. Mit tegyek? (sürgős, légyszi nézz be)

Figyelt kérdés

Az lenne az én 'kicsi' gondom, hogy mindenhonnan kidobott a CoD2 MP valami hibaüzenettel, mindent megpróbáltam ellene amit javasoltak, de semmi sem sikerült,ezért újratelepítettem a windows7-et Starterről Ultimate-re(64 bites verziók)

Namármost el akarom indítani a CoD2-t és kidob egy hibaüzettel(DirectX Error DirectX has encountered an unrecoverable error. Please check DirectX Help document for possible details.).A menübe sem bírok belépni, mert már a kezdő képnél ahol a csávó tartja a thompsont ott kiír egy errort aztán kész.


A gépem:


I7-2630QM

4GB RAM

INTEL HD Graphics 3000 128MB + NVIDIA GeForce GT 540M 1GB

(notebookról van szó...)


És még van egy olyan problémám, hogy nem tudom 1024*768 fölé húzni a felbontást...

Csak 800*600-as és 1024*768-as felbontást lehet választani.

A videókártyákon gondolkoztam, lehet az INTEL van 'kiválasztva' és nem a GT540M?De eléggé nem értek hozzá, szóval légyszi segítsen valaki!

Köszönöm szépen előre is, bármiféle segítséget is kapok!


2011. aug. 11. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez az új videokártya driver van fenn?

2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, valami Intel drivert kért,mivel anélkül nem lehet telepíteni...Leszedtem az Intel oldaláról azt, amit kellett próbálnám feltelepíteni, de azt írja, hogy a gépem nem felel meg a minimális követelményeknek, ezért nem lehet telepíteni a drivert...

Valami ötlet erre?:S

2011. aug. 11. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

menj bele a biosba. integrált vga-t tiltsd le

integrated peripherials

Onboard VGA Controller-t állítsd disable-re.

2011. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem az a hibád, mint nekünk is, hogy nincsenek fent a direktX-ek pl a dx9 dx7.

Én is feltettem a dx9 et meg pár dll-t letöltöttem és már ment is szinte az összes játék.

2011. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha az integrált videó kártyát használja a géped nem is csodálom, hogy nem indul el:D

Nekem 512-es VGA-nal is laggolt egy kicsit full grafon.

2011. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldva
2011. aug. 25. 14:04
 7/7 lampard0072 válasza:

Van fent patch ??

Ha nincs szedd le a cod2 1.3 mas patchét

2012. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!