Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan zenevágó programot...

Olyan zenevágó programot keresek, ami nagyon pontosan tud vágni, és ha lehet ingyenes, vagy crack-el változat? (. )

Figyelt kérdés

Van már egy vágóprogramom, de ha ott vágok és elmentem, majd lejátszom az iTunes-ben akkor más a hosszúsága.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 11. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

CoolEdit Pro

Adobe Audition


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan programot keresek, amivel Mp3-as számokból tudok, levágni, és nem csak ennyi van kiírva, hogy : 2.22, hanem 2.22.365 és a kis számokat is megtudom változtatni. Bocsánat, ha érthetetlenül vogalmazok, de már napok óta töltögetek és nem nagyon haladok....
2011. aug. 11. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint mondottam: CoolEdit Pro. Én ezt használom, és ezredmásodperc pontosan tudja.
2011. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De elég bonyolultnak tűnik és ha berakok egy mp3-as fájlt és elindítom akkor recseg, meg középre rakja a zenét meg ilyenek.... Nincs valami egyszerübb ami tud ezred másodpercet is vágni? : /
2011. aug. 11. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos ha olyat akarsz ami pontosan tud vágni, akkor olyat kell választanod, ami kicsit komolyabb, viszont azt meg kell tanulni használni is. Az egyszerűen kezelhetőek általában egyszerűek (nincs sok funkció, stb.).
2011. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MP3 Direct cut-ot használok/tam, de ott csak 99 illetve 01 re tudom beállítani 00-ra nem engedi, és már nagyon idegesít. Értem én, hogy bonyolultabb kell, de azt meg nem tudom kezelne, elegem van már belőle... : /
2011. aug. 12. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!