Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COD 4 Punkbuster hiba (...

COD 4 Punkbuster hiba ( Disallowed Program/Driver [125088]/[125089] ) megoldás? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne,hogy a PB folyton kidobál ezzel a hibaüzenettel: Disallowed program/driver 125088 vagy 125089

:S

Órákig kerestem a választ,gugliztam,fordítottam,de sehol nem találtam a megoldásra... csak próbálkozásokra,de egyik sem segített.


Vadi új laptop,legfrissebb videó driverekkel, 64 bites Win 7-tel..

Próbáltam kompatibilitást, tűzfal ki-be kapcsolását, vírusírtást (nem talált semmit...), kikapcsoltam minden háttérben futó nem kellő programot (xfire,msn,stb...),frissítettem PB-t is, PBservice-t is újratelepítettem..

de semmire nem jutottam,még mindig ezt írja ki.

És normális megoldást sehol nem találok:S


A játék nem eredeti,de rajtam kívül 5 barátom ezt használja,náluk semmi probléma... Nameg szerintem ha megvenném eredetibe,akkor is ugyan ezt írná ki..


Nem tudjátok mit lehetne vele csinálni?:S Gondoltam hogy felteszem 32 bites win7et... de a laptop honlapján csak win64 bithet vannak driverek... moddoltakat meg nem akarok.


ui:egyszer ez a kérdés már volt kint,de azóta nem kaptam választ:S


2011. aug. 11. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

www.evenbalance.com itt tudsz leszedni PB frissítőt..

letöltöd. kiválasztod a cod4 et frissítést keres és viszont hallásra:D ennyi:D

ha nem oldódnak meg a hibák akkor punbuster és mögé írva a szám , megtudod nézni h mi okozhatja jó esetbe h hogyan lehet fixálni

2011. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyerek valami olyasmit írt h neki a daemon tool miatt adta ki,de azis okozott haveromnál ilyet h frapsal mérte az FPS t.. próbáld meg hátha:D sose lehet tudni
2011. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy másik oldalon meg az h a PB frissítés megoldja a hibát..

Xfire: csicskavagy ha nem jönnél rá a PB frissítésre h hogy kel vagy valami akkor vegyél fel és segítek

2011. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de mint már írtam legalább 2-3x frissítettem a PB-t. Se daemon tools,se xfire,steam,fraps,semmi egyéb nem fut a háttérben,ami szerintem bezavarná:/ órákig googleöztem,de semmi megoldás.
2011. aug. 12. 13:16
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problámám, probálkozz a játék újratelepítésével vagy húzd újra az op-t. Én vírust találtam elvileg az okozza ezt a hibát, de ha a vírusírtó nem talál próbálj másikat használni vagy tedd az előzőket... Remélem sikerül! Jójátékot
2011. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problámám, probálkozz a játék újratelepítésével vagy húzd újra az op-t. Én vírust találtam elvileg az okozza ezt a hibát, de ha a vírusírtó nem talál próbálj másikat használni vagy tedd az előzőket... Remélem sikerül! Jó játékot
2011. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!