Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldjam meg? A pchez...

Hogyan oldjam meg? A pchez csatlakoztattam egy tv-t és egy monitort, azt szeretném hogy a tv-n menjen a film a monitoron meg tudjak játszani!

Figyelt kérdés

a problémám az hogyha kiterjesztem a képet a tv-re (elsődleges a monitor másodlagos a tv) elindítom a filmet és utána a játékot akkor a tv-n megáll a kép(hang megy), ha meg klónozom a kijelzőket akkor meg ugyan azt látom mind a kettőn.

samsung lcd tvt (hdmi dvi-d) kábellel és a monitort(fujitsu siemens) meg sima vga kábellel csatlakoztattam , a vga-m asus(ati) x1950 pro

és windows xpt használok

próbáltam km playerbe is keresni beállításokat de hiába ,

az ati driver tud egy olyan beállítást hogy színház üzemmód de azzal sem működik mert szét csúszik a kép

vagy egy olyan lejátszó programot szeretnék ami tudja a megoldást a problémámra , vagy valaki aki rájött hogy a drivert hogy kell beállítani? Nagy segítség lenne...

válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 11. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog menni sehogy mert szamitogep csak 1 van
2011. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos a probléma az a következő: Gyenge a géped!!!

A játékot elbírja, de egy másik monitoron, egy FILM-et, már nem vegyél egy nagyobb videó kátyát...

Vagy, Írd ki CD-re a filmet és tedd bele egy dvd lejátszóba.

Én HDMI Kábelt használok, erős a vidikátyám, de ég így is néha beakad...

tehát a válasz: Gyenge a vidi kártyád, vegyél újat.



[[IU (OFF).: Valaki válaszoljon a kérdésemre: Harry Potter Wii-s az !!!]]

2011. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 gép kell hozzá, vagy + 1 dvd lejátszó. más lehetőséget nem látok.
2011. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne hozzá 2 gép? ne bolontítsd ...

Van egy géped, annak a képernyőjét kiterjeszted a másik monitorra (jelen esetben TV)

Egyik képernyőn játszol, másikra meg áthúzod a képet..

Ha nem próbáltad ne mondj hülyeséget...

Csak szegény gépe (videó kártyája) annyira gyengus, hogy nem viszi el a 2 képernyőt, amin mindkettőhöz kéne a teljes kapacitása :S

Én már csináltam, hogy monitoron játszok, TV-n filmezek EGY GÉPRŐL és sikerült...

Aki nem tudja, az ne írjon ^^

2011. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor most elmondom hogy windowed modba (-w) megy a film nézés és a játszás úgy hogy nem szaggat egyik sem (sims3-al csináltam így és közben avatart néztem BR rip)

szoval itt a probléma azzal van hogy a játékot ki akarja terjeszteni mind a 2 monitorra (esetemben tvre meg monitorra)

szóval a probléma azzal van hogy a játéknak kellene valami olyan beállítást találni hogy maradjon a saját kijelzőjén (-w azért nem jó mert könnyen ki lehet belőle húzni az egeret és ha mást ültetek le játszani akkor csak idegeskedés van belőle hogy a filmben szaladgál az egérrel)

köszönöm a kommenteket! :) (habár a probléma még mindig adott)

2011. aug. 13. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az a probléma, hogy az egér útmegy, azt nem lehet orvosolni, ezért tudod áthúzni az egyikből a másikba a dolgokat, ha ezt megszünteted vagy mindenkettőn ugyan az van, vagy egyiken látni csak valamit..

Ha eszméletlenül borzalmasan ki******* zavar, akkor írdd ki dvd-re a filmet, ted bele egy dvd lejátszóva és úgy nézdd. Engem sose zavart, ha az egész az avatar pofájában van xD Ne vedd észre



Elnézést a borzalmas helyesírásomért, épp mást csinálk, csak pár pill-re néztem ide

Sziasztok

2011. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a megoldás a problémámra a lejátszó programmal volt, a gom player el lehet olyan beállítást csinálni amivel megy a 2 egyszerre , köszönöm azért a kommenteket
2011. aug. 14. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!