Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gta San Andreas-nál melyik...

A Gta San Andreas-nál melyik az a küldetés amelyiknél megáll a játék ha sokat cheatelsz?!

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy az egyik Las Venturas-i küldetésnél elakad a játék ha túl sokat csalok! Azért kérdezem mert az egyiknél elakadtam csak azt nem tudom hogy azért mert sokat cheateltem vagy mert én vagyok hülye a játékhoz! :P
2011. aug. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a küldetés, amikor ki kell rabolni a bankot.

Viszem a bankot(Breaking the Bank at Caligula's)

2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer már végigjátszottam, de sosem akadtam még úgy el hogy csalni kellett volna. Amit tehetsz:


1. magyarítod a játékot, így nem értesz félre egy utasítást

2. keresel végigjátszást, ahol le van írva minden lépés

3. leírod mi az a küldetés és mikor/hogy/hol akadtál el, hátha a válaszolók pontos választ is tudnak adni, mert te is a kérdésben találgatsz, így én is csak azt tudok.

2011. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem elakadtam és csalnom kell hanem azt olvastam hogy a játékban van egyfajta "csalásblokkoló" ami annyit tesz ha sokat csalsz el akadsz a játékban egy !Las Venturasi! küldetésnél és onnan nem birsz továbbmenni, ujra kell kezdened a játékot! Én annál a küldetésnél akadtam el ami Las Venturasban van, Woozie-nál! A küldetés neve "Dam and blast"!
2011. aug. 12. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig az nem is nehéz küldetés. Tudtommal csak a bankrablásosnál működik a csalásblokkoló.


Kiugrasz, a késsel elintézed az embereket, majd elhelyezed a robbanóanyagokat, majd ki kell menekülni.

2011. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem tom, először el kell menni a repülőtérre egy gépért aztán meg el kell menni valahova de elmegyek és nincs ott semmi! :O
2011. aug. 12. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Felszállsz a géppel, elmész gáthoz és ott kiugrasz ejtőernyőzéssel.
2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valaki küldene egy San Andreas magyarosítást letöltő linket! Mert én már 3-at leszedtem de egyik se működött! :(
2011. aug. 12. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Helo? Tudom, már 3 év eltelt, de aki itt elakadt és látja ezt a kérdést: itt nincs semmi blokkolás, annyi, hogy a repcsivel qurva sokáig kell fel menni, de egyszer csak ott lesz az a piros kör. Sok türelmet bárkinek.
2014. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nemohalacska ***** válasza:

Némi segítséget nyújt ebben azis hogy a radar jelzésének állása és alakja utal arra hogy a rendeltetési hely hozzád képest magasabban alacsonyabban vagy egy szintben van veled.

Ha a jelzés négyzet akkor veled egy szintben van. Ha háromször csúcsával felfele akkor feletted van. Ha pedig háromszög csúcsával lefele akkor alattad van.

2016. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!