Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos! Lemezképfájllal...

Nagyon fontos! Lemezképfájllal mit kezdjek, hogyan használjam tovább?

Figyelt kérdés
A Microsoft Office 2003-at torrenteztem le, és egy 569 MB-os lemezképfájl lett a vége. Hogyan telepítsem fel a gépre így az Office 2003-at? Ha rákattintok, akkor egy üres CD-t kér, de miért? Letöltöttem a Daemon Tools Lite programot, mert azt mondták kell hozzá... Innen hogyan menjek tovább? Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm. :)
2011. aug. 12. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a daemon tools-t, és a legegyszerűbb, ha a képfájlt megfogod egérrel és belehúzod a Daemon ablakába :) Utána 1 meghajtón a sajátgépen megjelenik, és onnan tudod segíteni. Remélem, érthető :)
2011. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megnyitod a programot.Az óra mellet lent megjelenik egy ikon (kék daemon tools ikon) jobb egér gombbal rákattintasz és megkeresed a virtuális CD/DVD-rom részt ott beállítod az eszközök számát 1-re (persze több is lehet de 1 elég most) frissít azután ugyanott rámész az eszközre(virtuális CD/DVD-rom) és csatlakoztatod a képfájlt ami jelen esetben az Office és elindul a telepítés.Remélem tudtam segíteni.
2011. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálni, köszönöm a segítséget! :)
2011. aug. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!