Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó és ingyenes vírusirt...

Milyen jó és ingyenes vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami nem nagyon fogja a gépet.


p4 3ghz

2gb ram


2011. aug. 12. 14:40
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Mindegyik népszerű ingyenes vírusirtó jó, csak általában nem árt egy tűzfal nekik. (Ha win7 van, azé már elmegy.)

Ha vírus van a gépen, annak 80%-ban a user az oka. Hülyeség ellen nincs mit tenni.

Nekem Avira Free (az egyik legkisebb gépigényű) + Comodo Firewall van, nem vagyok hül'e, és így nincs is gondom.

2011. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első által leírt Avira-Comodo párostás elég ellentmondásos, mert a Comodo elég durván le tudja fogni a gépet. Gyenge gépre tényleg Avira Free a legmegfelelőbb, mellé viszont Zonealarm vagy Outpost tűzfalat ajánlom inkább. Vagy, ha win7-ed van, annak a beépítettje tökéletes.

Ha pedig még eredeti windowsod is lenne (win7), akkor egyszerűen felteszed a Microsoft Security Essentialst (sokan fikázzák, de talán, ha az egyetemi gépekre elég jó, egy otthoni felhasználónak is megfelel), bekapcsolod a tűzfal integrációt, és van egy komplett védelmi programod.

2011. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azt DAZ loaderrel aktivált win7-em van :D
2011. aug. 12. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

AVG Free, Avast.

néhány éve használtam Avast-ot, akkor volt egy vírus, amit az Avast még nem ismert, de az AVG már igen, Ez elég régen volt, úgyhogy azóta változhatott a helyzet, de ebből az egy esetből következtetve az AVG-nek frissebb az adatbázisa, legalábbis akkor az a vírus hamarabb került be az AVG adatbázisába, mint az Avast-hoz. Az Avast előnye az AVG-vel szemben talán az, hogy a Windows indulása előtt is tud vírust keresni.

Mind a kettőnél az ingyenes verzióról írtam. Már egyiket sem használom, úgyhogy nem tudom, hogy a mostani verzióik mennyire lassítják a gépet.

2011. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
avast+comodo fogja gépet de megéri
2011. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
probáld ki az Ad-aware 10et minden bent vann benne ami kell egy vírusírtó meg még több is van beépitet tüzfala és nem is fogja a tüzfalat és havonta autómatiksuan indit vírus ellenörzést és autómatikusan frisiti magát
2012. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!