Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akinek működik win7 alatt a...

Akinek működik win7 alatt a Trainz Simulator 2012, elmondaná mit, hogy csinált?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem. Elindítottam. Kéri a Cd-kulcsod, megadom neki, frissíti a Trainz Asset Database-t, atán ennyi. Innen két dolgot próbáltam ki, amit különböző fórumokban olvastam:

1. letiltom tűzfallal, elindul a játék és rögtön kidob: Unable to connected to Trainz Asset Databse.

2. Engedélyezem tűzfallal. Elindul a játék és ahogy a főmenü betölt kilép szó nélkül.


Frissítettem a directX-et is, ezt is olvastam valahol, hogy kell, de semmi eredménye. Nem tudom mit tegyek. A telepítő biztos, hogy jó, mer többen is visszajelezték, ahonnan leszedtem, hogy működik.


Előre is köszönöm!


2011. aug. 12. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a virtuális XP móddal futtatom :)

További jó vonatozást :)

2011. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálom!

Köszi

2011. aug. 12. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
vedd meg az eredetit s akkor kell mennyen. Nálam igy megy.
2012. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RICKI95 válasza:
letöltött verzió ? mert ez nekem is volt de én nekem azt mondták hogy nyomjam ki a netet és menni fog , és ment :)
2012. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek szendvedtek ? Én megvettem 1990FT-ért :)

[link]

2015. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!