Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem letöltött...

Hogyan telepítsem letöltött torrent játékomat? Tovább lent

Figyelt kérdés
Pár napja letöltöttem egy játékot, és redben le is jöt meg minden,de a mappa olyan fájlokat,mappákat tartalmaz amik már a program filesbe valók,tehát nemvolt olyan h SETUP,vagy iso fájl, hanem a "telepített fájlok" .Nem vagyok jártas ebben a témában, ccsináltam egy mappát program filesba és belehuztam hátha jó. Rákattintottam az 'exe" fájlra és töltött (azegér mutatóját látva) de aztán abbahagyta és semmi. Előre is köszi a válaszokat,és bocsi a szaktalan kifejezésekért
2011. aug. 12. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
valaki hozzá nem értő tölthette föl. a telepítő a rendszermappába is tesz fájlokat, ezért nem működik, mivel te csak a program files tartalmát töltötted le. töröld ki a tartalmával együtt a mappát, amit létrehoztál a játéknak és keress másik torrentet
2011. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
: "( Hát ez elég nagy szar:S Azért köszi , legalább nemkell cseszekedni vele többet:)
2011. aug. 12. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Van NFO? elvileg ott mindent leírnak lépésről lépésre. a hibás torikat meg törölni szokták az oldalról. hozzá szólások vannak az oldalon?
2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mellette egy .reg fájl? Ha van, nyisd meg és menj az igenre, és voila, működik. Ha nincs akkor szedj le egy iso-t.
2011. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!