Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program? (bővebben...

Van ilyen program? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék készíteni zenéket gépemen. Mondjuk pl: dubstep, techno, disco meg ehhez hasonlók. Van olyan program amit viszonylag könnyen lehet kezelni ezzel a céllal és vágni na meg nemmellékesen ingyenes kéne hogy legyen.

Ha bárki tud nekem mondani ilyen programot akkor kérem hogy írjon nekem commentet.

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. aug. 12. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ingyenesben nem tusz életűt max ha torrentről töltenéd le :D
2011. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. szenvedek akár én a torrentekkel is csak programtippeket kérek szépen :D
2011. aug. 12. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
itt szépen leírtam :P http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2.. ha kell további segítség akkor írj privátot :)
2011. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abletont szoktam használni, ezt sok dj használja de nehéz használni az ilyen programokat, és nem ártanak hozzá vengeance pakkok, Afrojack pedig FL Studio-t használ.
2011. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Afrojack Fl-t használ? :O azta, ha azzal ilyen jókat lehet csinálni akkor egyszer már tényleg komolyabban belevágok :D
2011. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2011. aug. 12. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam összehozni valamit FL-ben, nem mentem sokra, Ableton sokkal könnyebb és a Bárány csipet-csapata is azt használja
2011. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!