Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó képszerkesztő...

Milyen jó képszerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
photoshop, photoscape, photofiltre-t leszámítva.
2011. aug. 13. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
gimp...ingyenes.
2011. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia Nem tudom mi a bajod a photoshopal...

De van a GIMP, FotoSketcher, Instant Photo Sketch és InstantMask, Scrapbook Flair, FastStone Photo Resizer, Inkscape,Easy Image Modifier, Photobie, Photo! Editor, MAGIX Xtreme Photo Designer, Photo Resize Magic, Paint.NET, Snippy

Válogass kedved szerint én a Paint netet a GIMP et és a Photoshopot (tudom hogy neked nem jó) ajánlanám, de nézegesd meg a többit is, lehet valamelyik bevál majd ^^

2011. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

a photoshoppal egyetlen bajom hogy nem ingyenes.

2011. aug. 13. 12:16
 4/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem a gimpet és nagyon tetszik:) köszi mindkettőtöknek!
2011. aug. 13. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

A photoshop ingyenes lesz, amint az ember beüti a keresőbe, hogy Photoshop CS 4 cracked download xD És már is egy csepp FT-t se kell érte fizetni ^^

Ha érdekel írj! Ha nem akkor is hogy miért nem akarsz ilyet csinálni (nincs az az épeszű ember aki megveszi az Adobe család egyetlen egy termékét is, kivéve, ha haszonszerzés céljából, mivel akkor törvények írják elő, hogy a számlán rajta kell lennie a licensznek, amit csak a megvételkor kapsz meg. Magán célra, nincs az az ember aki megveszi.)

2011. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress rá erre a gugliban:

"torrentezés alapjai"

Hasznos.

G.

2011. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linket is tudok majd adni ^^

Addig is nézzétek meg és segítsetek nekem ! : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2011. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. megnézem a linket és az ingyenes photoshopot is:)
2011. aug. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!