Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot tudtok...

Milyen programot tudtok ajánlani, amivel megfigyelhetem a saját telefonomat?

Figyelt kérdés

Elmondom gyorsan a történetet. Nagy a valószínűsége, hogy a párom megcsal. Viszont addig, amíg nem vagyok biztos benne, nem fogom kidobni (ennek egyik fő oka, hogy szeretem nagyon, ráadásul 3 éve együtt élünk), beszélgetni meg úgyis fölösleges róla, ha akarja, úgyis letagadja. Ő meg tagadja. Egy ideje az én telefonomat használja, mivel az övé tönkrement (ez azért fontos, mert így lényegében nem illegális). Egy sonny ericson w580-at. És erre szeretnék valami olyan programot, ami továbbítja egy másik telómra az elküldött sms-eket, hívásokat, vagy bármit. Minden megoldás érdekel, amit adni tudtok, nem csak a kémprogramos.


Olyan hozzászólásokra, hogy "nincs bizalom, nem tudjátok helyrehozni", meg hasonlókra viszont nem vagyok kíváncsi, már bocs. Ha megcsal úgysem fogjuk helyrehozni a dolgot, nem is akarom, ha viszont így kiderül, hogy nem leskelődik félre, akkor meg nagyon boldogan élünk tovább.


Köszi előre is a segítséget. Sajnos nem vagyok egy technikai zseni, ezért próbálkozok itt.

A kérdést több kategóriában is felteszem, hátha sikerrel járok


Szép napot mindenkinek!


2011. aug. 13. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Párja a zokninak van!

:)

2011. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen max a titkosszolgálatoknak van, szóval felejtsd el...
2011. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!