Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gears Of War egy fos, egy...

A Gears Of War egy fos, egy trágya játék, miért van az hogy az ember pénzt ad ki érte és nem működik?

Figyelt kérdés
3 gépen próbáltam eddig telepíteni sikertelenül, teljesen jogtiszta játék, ennek ellenére össze vissza crack-eltem, pach-eltem, semmi eredménye. Ez egyszerűen hihetetlen hogy 30 hejen elnyerte az év játéka címet annak idején és el sem indítható, napok óta próbálkozok. Aki tud segíteni annak esküszöm még fizetek is.
2011. aug. 15. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell előtte elolvasni a hátulját, hogy mik az igényei.
2011. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ahol vetted oda vidd vissza hogy cseréljék ki. Ha még megvan a blokk.
2011. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már Vagy 3 éve meg van csak most vettem olyan gépet ami el is viszi.
2011. aug. 15. 15:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez amostani gépem nem hiszem el hogy nem bírja. 4gb ram. hd4670 videokártya, kétmagos 2,6 ghz proci, 500 giga tárhely, nehogymár gyenge legyen ennek a játéknak.
2011. aug. 15. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:

"össze vissza crack-eltem, pach-eltem, semmi eredménye"


Akkor ne is csodálkozz ha nem megy... simán béna vagy hozzá, ennyi (abból is látszik hogy megvetted, mikor futtatni sem tudtad, lol)

2011. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3éve vettem az első gépem akkor nagyjából örültem hogy be tudom kapcsolni, és akkor vettem a játékot is, már mondhatni eléggé értek hozzá. Itt is kértem már segítséget a gyakorikérdéseken semmi használható választ nem kaptam, én ebből arra következtetek hogy más sem tudta volna megoldani.
2011. aug. 15. 16:28
 7/7 anonim válasza:
Állítsd 2 évvel előbbre a gép dátumát.Úgy tutit menni fog.
2011. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!