Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedélyezett elérés?

Nem engedélyezett elérés?

Figyelt kérdés
Leszedtem pár MOD-ot a Sims 3 nevű játékhoz, és a TSMonkey Installer Helper(vagy valai hasonló nevű)programmal kell telepíteni.Rákattintok a fájlra, és kiírja, hogy nincs engedélyem a C:Program files...... módosításához.Nem tudom rendszargazadkén tfuttatni, jobbklikknél nincs ilyen lehetőség.
2011. aug. 15. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éppen ma volt dolgom egy ilyennel, a fiam gépére ugyanilyen szöveggel nem engedte feltelepíteni a vírusirtót. Megnéztem az engedélyeket, azokat sem engedélyezte módosítani. Végül a parancssorba beírt CHKDSK /f segített, persze újraindítás után, DOS-módban javította ki a hibát.
2011. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Letudnád írni, hogy mitcsínáljak pontosan?Megköszünném, mert nemértek ennyire a gépekhez:/

Csak írjam be, hogy "CHKDSK /f" és enter?Win7.

2011. aug. 16. 11:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Be kell írni a Startmenübe: cmd-chkdsk c: /r. Most néztem meg, F helyett R-t kell írni. A C:\ a merevlemez, feltételezem, hogy arról töltődik be a rendszer. A kérdésre igennel kell válaszolni.
2011. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nekem nem talál semmit:/


beírom hogy cmd-chkdsk c: /r és ízt írja, nincs a keresésnek megfelől elem, ha entereezek, akkoremg elkezdi keresni a nagy ablakban...

2011. aug. 16. 12:00
 5/12 anonim ***** válasza:
A c helyére azt a meghajtót írd, amiről a rendszer betöltődik.
2011. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a C: ről töltődik be:/
2011. aug. 16. 13:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a nagy ablakban elkezdi keresni, akkor oké, már a hibát keresi.
2011. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

beírtam cmd- nélkül, úgy feldobott egy programot, rákattintottam egypillanatra felugrott egy DOS os ablak, de eltűnt.most indítottam újra, és nézem hogy megy-e a telepítés.

a nagy ablakban keresést meg úgyértem, hogy olyan ablakba keresi, mint amiben mondjuk a fájlokat, mappákat keresel a gépen.

2011. aug. 16. 13:20
 9/12 A kérdező kommentje:
még most is megtagadja:/
2011. aug. 16. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:

CMD-vel futtasd és írd be: CHKDSK /?

Akkor kiad különféle futtatási módokat.

2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!