Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám újra használni a...

Hogy tudnám újra használni a sims3-at? Lent tovább.

Figyelt kérdés
Szóval..Megvan a sims3 nem eredeti verzióban tehát nem vettem meg a lemezt.ha játszani akarok mindig feljön a frissítés ablak amit "le mégsézek" és megy is a játék.de most megpróbáltam letölteni hozzá kiegészítőt.meg is volt bittorrentbe aztán kicsomagoltam minden tökjó.megvoltak a kulcsok is stb.elvileg beteszi damontools-ba a "lemezt" de amikor elakarom indítani azt írja hogy nincs lemez a meghajtóba.mielőtt telepítettem a kiegészítőt kérdezte hogy frissítem-e az alapjátékot.le okéztem és szerintem ez a gond,mert régebben is volt hogy rámentem frissítésre és nem indult el.tudna valaki segíteni hogy oldjam meg hogy menjen?:) mert már az alap játék sem indul...
2011. aug. 16. 14:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!