Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Osztott winchesternél (C-windo...

Osztott winchesternél (C-windows, D-letöltött fájlok), befolyásolja a C működését a D meghajtó?

Figyelt kérdés
Osztott winchesterem van. C-n a Windows, D-n a letöltött filmek, zenék, képek, stb. Gyakran telepítem újra a windows-t, mert egy idő után lassú lesz a gép, meg különböző memóriacimkére, meg kevés virtuális memóriára hivatkozva bezár mindent, ami akkor meg van nyitva. Ha egy gép így belassul meg hibaüzeneteket ír ki, annak lehet valami köze a D meghajtóhoz? Szóval szükséges ott is "kitakarítani"? Befolyással lehet a windows működésére?
2011. aug. 16. 19:58
 1/3 anonim válasza:
Igen,szükséges ot is kitakaritani,Advance System Care,Töredezedtségmentesités,Cleaner,a D használja a c meghajtót,szóval a D müködését a C befojásolja,sztem a C-t is részben a D szóval atakrits ott is
2011. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából nincs rá befolyással.

Max annyi, hogy ha nagyon sok fájl van egy könyvtárban, akkor azt egy kicsit nehezen tölti be. De ettől azért még nem lesz baja.

Viszont úgy tűnik, hogy kevés a memória a gépedben, ha ilyeneket ír ki. Vagy sok minden szemetet felteszel, amik lefogják a gépet.

Illetve ha vírusos dolgok vannak a D-n, akkor azok átterjedhetnek a C-re, ha onnan indítasz vírusos programokat. De adat fájlokban, filmekben, zenékben, képekben nincs vírus.

2011. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 18. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!