Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyenge gépre milyen videó...

Gyenge gépre milyen videó lejátszót ajánlotok?

Figyelt kérdés

A gép nagyon régi! A sima VMP akadozik (CP van a gépen 1,2GHz, 256mb ram.) KMPlayer próbáltam, de az befagyott. És a media player classic-kal pedig nem volt kép csak hang. (Nem az én gépem, barátomé, és karácsonykor kap új gépet, viszont nekem "nyávog" hogy nem tud filmet nézni.)

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. aug. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ennél régebbi configom is... És azért elmegy rajta a kmp. Ott valami a rendszerben is hiba sztem. media player classicot rakjátok újra pár kiegel sztem..
2011. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én véletlenül találtam egyszer erre a programra, de azóta is mindenhol ezt ajánlom:


[link]


És persze magam is ezt használom, 1 GHz-s gépen is néztem már vele filmet gond nélkül. :)

2011. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy VLC Player portable-val...az mindent negkerül, mennie kéne. Sp3 van a gépen, meg driverek ilyesmik...?
2011. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SP3 van rajta, eredeti Windows, most lett újratelepítve.
2011. aug. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!