Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sérült Nokia videófájl....

Sérült Nokia videófájl. Hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés

Szóval. Vettem fel egy jó 30 percnyi videót. Mikor normálisan leállítok egy videófelvételt akkor egy ideig még tölt a telefon (Nokia 5130 XpressMusic) és utána kezdi lejátszani. Azonban ennek a videónak a felvétele (enyhén szólva) balul sült el. A mobil lepottyant, az akksi kiesett belőle, így nem tudta érvényesíteni a fájlt. Két fájlt találtam a videó maradványából:


Videó0629.3gp (0 bájt)

Videó0629.swp (8 bájt)


Megpróbáltam konvertálni a 3gp-t, de a program azt írta ki hogy nem támogatja a fájlt (ami hülyeség mert korábban rengeteget konvertáltam vele 3gp-t). Komolyan nagyon fontos lenne nekem ez a felvétel, újra már nem tudom felvenni, ami most elveszett. Tehát a kérdés:

Lehet-e ebből a két fájlból visszamenteni azt az egy felvételt. Ha igen, hogyan? Nagyon szépen kérlek Titeket próbáljatok meg segíteni. Előre is köszönöm...


2011. aug. 18. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0 bájt = 0 adat, ebből sehogy nem lesz videó
2011. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"0 bájt=0 adat" ===> ez nem vitás. De én arra gondoltam hogy esetleg csak rosszul jeleníti meg a gép. Nem egyszer volt már rossz méretet mutatott. Talán csak nem jól mutatja. Semmi esély nincs a felvétel visszamentésére?
2011. aug. 18. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok esélyt én se látok rá, sajnos. Az akksi kiesett a videó felvétele közben? Szerintem esélytelen, hogy azt visszahalászd.
2011. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kártyán van, akkor kártyaolvasóval rakd be egy számítógépbe. Ha az is 0 bájtot mutat, akkor annyi.

Ha az kijelzi a méretét, akkor talán lehet kezdeni vele valamit, ha bemásolod a gépbe. Pl. a VLC úgy is lejátsza, ha nincs meg a vége. De talán be is lehet gyógyítani.

2011. aug. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt elfelejtettem leírni. Hogy már átraktam a számítógépre. És a számítógép mutatja ezeket a méreteket. NeroShowTime-al szoktam lejátszani az ilyen fájlokat de ez most nem engedi...
2011. aug. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!