Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl Studio + Auto-tune problem,...

Fl Studio + Auto-tune problem, ötlet?

Figyelt kérdés

Fl Studio (10) -ra feltettem 1 az Auto tune-t pluginként, viszont laptopon van az egész, amin van 1 beépített miki,és ha rácsatlakoztatok 1 különálló mikrofont,akkor a beépítetten működik az effect,a csatlakoztatottan nem.

Nem tudja valaki,hogyan lehet ezt beállítani?

Előre is köszi :)


2011. aug. 19. 19:03
 1/4 kuktaberci ***** válasza:
Asio4all -t használsz. Ha nem, érdemes lenne. Ám, próbálkozz jobb gomb windows hangerőszabályzón felvételi eszközök-ben matatni. ha két miki van, egyértelműen kapcsold ott ki a beépítettet. Remélem sikerült így megoldani.
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fl studio miatt muszáj az asio4all driver, am próbáltam, átraktam a csatlakoztatottat alapértelmezettnek, amúgy amikor nem megy az fl studio akkor realtek audio driveren megy a cucc,levettem a beépítettről a hangot meg nem is alapértelmezett meg ilyesmi,de kikapcsolni nem tudom :/ azért köszi.
2011. aug. 19. 19:37
 3/4 kuktaberci ***** válasza:
100%
asio4all ban is átnézted a Wdm Device listbe ki be kapcsolgatni a cuccost? A config ablakjában jobb alsó sarokban katt a csavarhuzóra, ott éred el.
2011. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ezzel volt a gáz ,életet mentettél örök hála :))
2011. aug. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!