Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA 11-ben hogy lehet megvált...

FIFA 11-ben hogy lehet megváltoztatni a kommentátort?

Figyelt kérdés
A FIFA 11-em xbox-ról lett átkonvertálva (remélem tudjátok milyen) és már mindenhol kerestem nem találtam meg azt a helyet, ahol meglehetne változtatni a kommentátort. Valahogy biztosan meglehet csak nem tudom hogyan.(Tegnap egy áruházban volt kitéve xbox és a fifa11 volt berakva gameltem egy kicsit és hallom hogy nem magyar a kommnetátor) KÖSZ A VÁLASZT!!!
2011. aug. 19. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A FIFA 11-em xbox-ról lett átkonvertálva (remélem tudjátok milyen)


Mivan?

2011. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mielőtt kiadták volna pc-re azelőtt töltöttem le egy ilyen verziót, olyan mintha xboxon irányítanám de talán ez a kép jobban segít: [link]
2011. aug. 19. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem boxról lett átkonvertálva, hanem XBOXról lett PORTOLVA. Az eredeti játék is ilyen. Egyébként beállításokban keresd. Ha ott sincs, akkor nem lehet.
2011. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok nem nagyon tudom milyen a játék csak azt hogy xboxos :D.. am már megtaláltam kicsit elrejtették :s kösz as válaszokat!!
2011. aug. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!