Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beszélgethetnék photoshop...

Beszélgethetnék photoshop szakértővel? Hasonló képeket szeretnék, mint ez itt.

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 20. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2011. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez a kép tényleg 100% mesterséges.


különféle szűrőkkel el lehet érni a kívánt eredményt, de szerintem a fákat és a hidat vonalrajzból készítette.

2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

meg észrevettem egy kis bakit:


a köd miatt nem szabadna a vízben a magasabb fa tükörképét látni :D

2011. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szűrökkel biztos , hogy nem lehet ilyen hatást elérni.


Ez a fotó HDR ,minimum 5 képből összegyúrva HDR-be különböző expoziciós beállításokkal lőtte az összes képet.


Utána már nem tudom mit mahinál meg hogyan, de photoshopozik az ürge , ezt ő is beismeri ,nem is titkolja.

Itt egy másik képe:

[link]

2011. aug. 20. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:

ezeken itt nincs semmi extra...

van egy glauss életlenítés az egész képen...kb 1.5 pixeles, kontraszt és fény játékok...semmi extra csak csúszkákkal kell sz@rakodni...

bal oldalon egy 100%ra puhára állított ecsettel belerajzolt...

esetleg még van rajta egy fedőréteg ami talán szürke és kb 5-6%-os átláthatóságra van belőve...ettől ilyen baljós a látvány...


a második kép még ennél is egyszerűbb...csak kontraszt...fény és ..manuális élesítés...persze csak módjával..azok a felhők pedig módosított finom kijelöléssel olyan szépen odavarázsolhatóak, ahogy itt látszik...


ajánlanám a videosmart.hu-t itt minden photoshop trükköt meg tudsz nézni...amik jók a cs5-höz is...

2011. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A videosmarton belül hol a photoshop részleg?

Köszi!

2011. aug. 20. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:

hát a keresőben fent beírod hogy photoshop...

ugyanolyan oldal mint a youtube...csak magyar..


sok hasznos tippet elsajátíthatsz itt...

ismerd meg az eszközöket és ha ugy érzed..töltsd le a top secret of photoshop című dvd gyűjteményt...ami 5 dvd ből áll kb 60 tanító videóval...

nem tudom hogy honnan tudod letölteni...nCore-on tutira fent van...

2011. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ilyet hogy csinál?


[link]


Beszerzek mindent , amit ajánlottál top secret DVD-t az lesz a második , a videosmart photoshop-pos videok utan.

2011. aug. 20. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ez már kicsivel bonyolultabb...


itt már használnod kell pár réteget és maszkokat is...vannak megvilágítási effektek ahhoz hogy arc világos legyen

nemtudom hogy milyen képből vágta ki azt a szem körüli ábrát..de külön rétegen kell lennie hogy a rétegtulajdonságoknál be tudja állítani hogy merre vetüljön pl a pók árnyéka...ezek az elmosások gyerekjátékok...de rengeteg finomítást kell megcsinálni mire így összeáll a kép...

de simán megtanulod ezeket azzal amit ajánlottam..

csak tényleg nézd a smartos videókat hogy ismerd az eszközöket meg az egész programot...mert a dvd-n már nem magyarázzák annyira részletesen ..csak csinálják...

de ha egyszer elkapod a fonalat...onnan már nagyon fogod élvezni..

2011. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!